Vyhľadávanie nehnuteľností
- m2

Kariéra

Zaujímate sa o nehnuteľnosti? Chcete osobnostne rásť? Vybudovať si prestíž? Založiť si vlastnú firmu pod hlavičkou exkluzívnej realitnej kancelárie? Radi by ste pomáhali ľuďom plniť ich sny o bývaní?

Momentálne voľné pracovné pozície:

REALITNÝ PORADCA

MN Reality spája svoje meno s tími najlepšími. Staňte sa aj Vy odborníkom na reality. Naučte sa s nami poskytnúť klientom komplexné a profesionálne služby. Využite jedinečnú šancu a staňte sa vyhľadávanými odborníkmi.

Nábor sa koná pre mestá:

Trnava

Bratislava

Senec

Pezinok

Myjava

Požiadavky:

Živnostenský list

Výpis z registra trestov

Profesionálne vystupovanie

Schopnosť učiť sa

Zodpovednosť

Vítané:

Automobile, notebook, mobilný telefón, fotoaparát

Prax a skúsenosti

Obchodný zástupca pre MN Reality by mal byť komunikatívny a ochotný rýchlo sa učiť. Príjemné vystupovanie, profesionalita a jeho proklienské zameranie by mali byť samozrejmosťou. Samostatnosť je vítaná vlastnosť. Firma nástojí na kvalite odvedenej práce, a teda spokjojnosti našich klientov. Náš špecialista by mal s plným nasadením robiť všetko tak, aby prispel k budovaniu a exkluzivite našej značky.

Náplň práce:

Vyhľadávanie nehnuteľností a záujemcov o predaj, kúpu a prenájom nehnuteľností

Kontaktovanie klientov

Osobné obhliadky s klientami

Administratívne úkony

Ponúkame:

školenia, príprava na odbornú skúšku

získanie vzdelania v oblasti realitného obchodu

zaujímavé finančné ohodnotenie

osobnostný rast

flexibilnú pracovnú dobu

rôzne benefity a mnohé ďalšie

MN Reality Vám zabezpečia kvalitné vzdelanie. Môžete sa tešiť na školenia, kurzy, certifikáty i následnú podporu. Firma Vám poskytne právne zázemie. Atraktívne finančné ohodnotenie i rôzne benefity, ktoré Vás budú motivovať každý deň. Firemná kultúra Vám ponúkne zaujímavé teambuildingové akcie a príležitosti na sebarozvoj. Flexibilita a samostatnosť Vám umožní pracovať z domu. K dispozícii získate aj databázu klientov a nehnuteľností.

V prípade záujmu o pracovný pohovor nás neváhajte kontaktovať.